Vilistlased

2016.a lõpetaja XXXIX lend
1.Albert  Koskor

2015.a lõpetajad XXXVIII lend
1.Dmitri Kuznetsov
2.Aljona Mihhejeva
3.Stanislava Tihhonova
4.Anna-Maria Tomsen

2014.a lõpetajad XXXVII lend
1. Hanna-Loora Bobrov
2. Anna-Liisa Mälk

2013.a lõpetajad XXXVI lend
1. Šmits Marc-Rene
2. Tõsjatšnik Andrei
3. Traumann Aleks
4. Tonevitskaja Anna

2012.a lõpetaja XXXV lend
1. Ojasalu Ove

2011.a lõpetajad XXIV lend
1. Aleksejev Katliin
2. Jerahtina Jelizaveta
3. Konsa Tatjana
4. Letunova Jekaterina
5. Mironova Julija
6. Nõlvak Patrik
7. Tõsjatšnik Julia
8. Vagulin Leonid

2010.a lõpetajad XXXIII lend
1. Jakubova Angelina
2. Kaplina Angelika
3. Kaplina Juulika
4. Männiste Anhelika
5. Zolotova Ekaterina

2009.a lõpetajad XXXII lend
1. Aboljanina Tamara
2. Šarina Kristiina
3. Vassiljeva Ingrid

2008.a lõpetajad XXXI lend
1. Muttonen Katerina
2. Sternhof Helina
3. Tonevitskaja Julija

2007.a lõpetajad XXX lend
1. Holmberg Jürgen
2. Ivanova Eljana
3. Kaasik Mana
4. Kozlova Veronika
5. Luik Kristina
6. Tamme Liis
7. Tihhonova Julia
8. Popov Artjom
9. Zavjalova Anastassia

2006.a lõpetajad XXIX lend
1. Fjodorova Anastassija
2. Lass Allar
3. Muttonen Andrei
4. Nõlvak Oliwer
5. Trummar Nele

2005.a lõpetajad XXVIII lend
1. Gorbatšova Viktoria
2. Pelepelina Jana
3. Vasina Jekaterina

2004. a lõpetajad XXVII lend
1. Astašina Marina
2. Ivanova Tatjana
3. Ivask Viktoria
4. Kiis Merike
5. Nõmmets Kaidi

2003.a lõpetajad XXVI lend
1. Koikova Anna
2. Lõhmus Anastassia
3. Šarina Natalja
4. Poljakova Jevgenia
5. Zamahhova Anastassia

2002.a lõpetajad XXV lend
1. Antonova Tatjana
2. Filonik Alissa
3. Hitrova Aljona
4. Laškova Natalja
5. Muttonen Nadežda
6. Poljakova Jekaterina
7. Rohesalu Kaari
8. Samsonova Evelina
9. Zahharova Tatjana
10. Vagulina Nadežda

2001.a lõpetajad XXIV lend
1. Fjodorova Jelena
2. Ivanova Irina
3. Koitla Martin
4. Kõrvek Aare
5. Polluks Liina
6. Tähtvere Helen

2000.a lõpetajad XXIII lend
1. Brenner Marika
2. Gontšarenko Olesja
3. Green Edgar
4. Krõštaljova Milana
5. Kutsar Hanna-Liisa
6. Lomkov Aleksandr
7. Lonskaja Gerli
8. Lonskaja Glafira
9. Rätsep Erlika
10.Stepanova Elina
11.Stepanov Maksim
12.Zamahhova Elvira

1998.a lõpetajad XXII lend
1. Aps Indrek
2. Boroznova Polina
3. Gorbunova Julia
4. Tudovši Aljona

1997.a lõpetajad XXI lend
1. Karask Kalmer
2. Koitla Marek
3. Kutsar Magnar
4. Paarets Gert
5. Vagulina Natalja

1996.a lõpetajad XX lend
1. Alles Monika
2. Daitš Nadežda
3. Ibragimov Elnura
4. Laidinen Anu
5. Linder Tuuli
6. Polikarpova Tatjana
7. Tarbajeva Julia
8. Tarbajeva Oksana

1995.a lõpetajad XIX lend
1. Kareva Kristina
2. Kohver Mari-Liis
3. Kran Roman
4. Küün Elvira
5. Lillepea Jana
6. Meiel Reeli
7. Sutškova Oksana
8. Vares Piret

1994.a lõpetajad XVIII lend
1. Gorbunova Marina
2. Kasu Reele
3. Korjus Sigrid
4. Laidinen Pekka
5. Meiel Meeli
6. Popovitš Olesja

1993.a lõpetajad XVII lend
1. Green Eva
2. Takjas Maris
3. Varinurm Heli

1992.a lõpetajad XVI lend
1. Alles Jane
2. Aus Aive
3. Goldobina Svetlana
4. Gontšarenko Oksana
5. Kokkonen Valentina
6. Šaihova Jelena
7. Tagam Miina

1991.a lõpetajad XV lend
1. Allvee Argo
2. Hramtšenkov Filipp
3. Linder Tanel
4. Müristaja Anneli
5. Pilden Olga
6. Starikova Anna
7. Tiilen Angela
8. Tiimus Tiia
9. Tiškin Igor

1990. a lõpetajad XIV lend
1. Aru Merike
2. Gvozdeva Tatjana
3. Koitsalu Katrin
4. Kozlova Inga
5. Paavo Inga
6. Samorodina Anja

1989.a lõpetajad XIII lend
1. Feldmann Õnne
2. Horolski Denis
3. Koha Heidi
4. Pihlak Regina
5. Pihlak Riina
6. Postojeva Ilona
7. Varinurm Lagle

1988.a lõpetajad XII lend
1. Aps Lii
2. Hunt Helen
3. Linnamäe Õnne
4. Moisa Kai
5. Rohesalu Silvi
6. Takjas Merle
7. Tiitso Kait
8. Uussoo Tiina

1987.a lõpetajad XI lend
1. Aus Eve
2. Johanson Siiri
3. Linder Terje
4. Karask Külliki
5. Karask Õili
6. Uuetoa Indrek
7. Pontus Tõnu
8. Kušnir Olga
9. Žirnjakova Jelena
10. Gorbatšova Marina

1986.a lõpetajad X lend
1. Elvest Tarmo
2. Gridin Janek
3. Kentem Gaido
4. Pärnak Veiko
5. Rausi Madis
6. Ozerova Julia
7. Solovjova Irina
8. Takjas Kaire
9. Viitola Eve

1985.a lõpetajad IX lend
1. Karja Ingrid
2. Laager Aire
3. Mae Katrin
4. Rõžova Regina
5. Steklova Diana

1984.a lõpetajad VIII lend
1. Aus Heli
2. Eelnurm Anneli
3. Reebert Airi
4. Tamm Merle

1983.a lõpetajad VII lend
1. Kuskov Aleksei
2. Lata Natalia
3. Triffonenko Marina

1982.a lõpetajad VI lend
1. Golubkova Inga
2. Gridina Monika
3. Lille Reesi
4. Uibo Tiina

1981.a lõpetajad V lend
1. Andersons Ivika
2. Fedulova Eva
3. Golubkova Nelli
4. Küün Inge
5. Linnamäe Andres
6. Meiel Monika
7. Metsis Tiina
8. Mäeorg Marika
9. Pakker Renna
10. Pakker Riia
11. Setšenova Julia
12. Vastisson Tiina

1980.a lõpetajad IV lend
1. Markova Oksana
2. Uussoo Karin
3. Võrk Maila

1979.a lõpetajad III lend
1. Kurnoskina Svetlana
2. Käär Elena
3. Rõžov Eduard

1978.a lõpetajad II lend
1. Lillepea Krista
2. Raudsepp Monika
3.Gennadi Šišov
4.Irina Kovalevskaja

1977.a lõpetajad I lend
1. Kasu Rene
2. Kornilova Liida



http://aseri.ee/aseri.ee